PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
06.00 - 07.00
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Office 367, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Office 367, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Teresa Kania
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Teresa Kania
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00 Robert Brown, Prof. Office 112, Hall C
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Krzysztof Kania
Office 207, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Krzysztof Kania
Office 207, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
10.00 - 11.00
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Animacyjny projekt kulturalna12.00 - 13.00
Sławomir Szafrański
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
13.00 - 14.00
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 15.00
Sławomir Szafrański
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 14.00
Sławomir Szafrański
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Śladami siedzib rycerskich13.00 - 16.00
Krzysztof Kania
Gym Arena
Śladami siedzib rycerskich13.00 - 16.00
Robert van Hex
Gym Arena
Muzyka we dworze13.00 - 17.00
Teresa Kania
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Śladami siedzib rycerskich15.00 - 19.00
Teresa Kania
Gym Arena
Śladami siedzib rycerskich15.00 - 19.00
Sue Collins
Gym Arena
16.00 - 17.00
Literatura na Pomorzu16.00 - 17.00
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Śladami siedzib rycerskich16.00 - 19.00
Krzysztof Kania
Gym Arena
Śladami siedzib rycerskich16.00 - 19.00
Robert van Hex
Gym Arena
17.00 - 18.00
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
06.00 - 07.00
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Office 367, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Office 367, Hall A
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej06.00 - 07.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 367, Hall A
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 11.00 Robert Brown, Prof. Office 112, Hall C
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Krzysztof Kania
Office 207, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Krzysztof Kania
Office 207, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej09.00 - 10.00
Robert van Hex
Office 207, Hall B
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Office 150, Hall B
Dołącz do Strefy Kultury Studenckiej17.00 - 20.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Animacyjny projekt kulturalna12.00 - 13.00
Sławomir Szafrański
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
13.00 - 14.00
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 15.00
Sławomir Szafrański
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 14.00
Sławomir Szafrański
Office 224, Hall B
Animacyjny projekt kulturalna13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
14.00 - 15.00
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the department name to get additional info
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
06.00 - 07.00
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Teresa Kania
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Teresa Kania
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Muzyka we dworze13.00 - 17.00
Teresa Kania
Office 114, Hall C
Muzyka we dworze13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Click on the department name to get additional info

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
16.00 - 17.00
Literatura na Pomorzu16.00 - 17.00
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Office 8, Hall A
Literatura na Pomorzu16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
13.00 - 14.00
Śladami siedzib rycerskich13.00 - 16.00
Krzysztof Kania
Gym Arena
Śladami siedzib rycerskich13.00 - 16.00
Robert van Hex
Gym Arena
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Śladami siedzib rycerskich15.00 - 19.00
Teresa Kania
Gym Arena
Śladami siedzib rycerskich15.00 - 19.00
Sue Collins
Gym Arena
16.00 - 17.00
Śladami siedzib rycerskich16.00 - 19.00
Krzysztof Kania
Gym Arena
Śladami siedzib rycerskich16.00 - 19.00
Robert van Hex
Gym Arena
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Click on the department name to get additional info