Premierowe piątki z Teatrem NieMa

Zapraszamy Was na premierowe piątki z Teatrem NieMa na kanale YouTube.
    Rezerwujecie czas i widzimy się w najbliższy piątek (3 kwietnia) o godzinie 20.00 przed ekranem swojego komputera.

Strefa Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego i Teatr „nie ma”,  włączając się w akcję #zostańwdomu i chcąc podtrzymać wieloletnią tradycję piątkowych spotkań teatralnych, zapraszają na serię spektakli, które zostaną udostępnione widzom on-line.

W związku z zaistniałą sytuacją, spowodowaną epidemią COVID-19, organizatorzy zaproponowali taką formę prezentacji sztuk teatralnych, aby stali widzowie, którzy od wielu lat tłumnie w nich uczestniczą, mogli robić to nadal. W każdy piątek o godzinie 20:00 na kanale YouTube pojawi się nowy materiał, który zostanie usunięty wkrótce po jego emisji.

Pierwszą prezentację zaczniemy w piątek  3 kwietnia 2020 o godz. 20.00
    Zaprezentujemy spektakl „Czytamy Wampiłowa”

Opis:
    Czy da się naprawić coś, co ciągle się psuje? Jeśli zepsucie jest wszechobecne, czy jedna osoba jest w stanie coś zmienić? I czy jeśli nikomu innemu na tym nie zależy, czy na pewno jest sens? Czytanie performatywne, w którym próba teatralna i próba naprawiania świata spotykają się przy płocie.

Występują:
    Anna – Aneta Banaś-Brejt